ceo'muzdan;

Bir bina düşünün; binanın yıkılmaması için kolonları kadar ihtiyacı olduğu şey; uzmanlaşmış entegre tesis yönetim hizmetidir.

Son yıllarda birçok konut, iş yeri ve tesis; yönetim süreçlerindeki uzman dokunuşunun  önemini farkederek projelerini devretmektedir.  Bu noktada yapılan işin kalitesini belirleyen temel unsurlar; tecrübe, inanç ve istikrardır.

Bizler, World of FMS olarak temel dayanağımızı yaptığımız işe odaklanmaktan almaktayız. Devraldığımız tüm projelerde işin bütün artı ve eksilerini analiz eder geçmiş tecrübelerimizle yoğurur ve böylece müşterimize doğru hizmeti sunarız.

Bunun yanı sıra en temel değerimiz insandır. Bu sebepten dolayı gururla söylediğimiz bir şey vardır ki; personel değişim hızı en düşük şirketlerden biriyiz. Çalışanlarımız büyük bir çoğunluğu şirketimizin ilk gününden buya bizlerle olmakla beraber ailemiz her gün büyümektedir. Bu işe gönlünü koyan tüm ekip arkadaşlarımıza  ve bize güvenen müşterilerimize teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

Ufuk İnce

CEO / Kurucu

world of fms

Emeklerimizle size değer
ve zaman kazandırıyoruz.

World of FMS olarak sunmakta olduğumuz tüm Entegre Tesis Hizmetleri’nin amacı;  hayatın olağan akışı içerisinde karşınıza çıkan problemlere akıllıca çözümler üreterek tüm sosyal alanlarınızda yaşam kalitenizi arttırmak ve sizlere zaman kazandırmaktır.

10

yıl

10 yılı aşkın sürelik
sektör tecrübesi.

Ne Yapıyoruz?

World of FMS ailesi olarak konut, iş yeri ve diğer tüm sosyal alanlarınız için değer yaratan Entegre Tesis Çözümleri sunmaktayız.

Temel Değerler

İnsan odaklı, Güvenilir, İnovatif ve Verimlilik gözeten bir hizmet anlayışı burada kurum kültürümüzün bir parçası.
0
yıllık tecrübe
0
'den fazla iş birliği
0
toplam proje
0
bölge ofisi
tanıtım kataloğu

World of FMS
Katalog;

tanıtım kataloğu

World of FMS
Katalog;