İyi bir yaşam,
güvenle inşa
edilir.

W FMS Güvenlik olarak faaliyet alanımızın odağında insana hizmet yatmaktadır. Bu bizler için büyük bir sorumluluktur.Bu nedenle, kurum ve kuruluşların güvenliğini 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun hükümlerine uygun şekilde sağlamak, hizmetin kalite standardını her zaman en üst düzeyde tutmamızı gerekli kılmaktır. Bu çerçevede; şirketimizin en önemli konularından biri bu standardı korumak için kalite sistemini uygulamak ve eğitim anlayışımızı sürekli geliştirmek, ulusal ve uluslararası kalite standartlarının devamlılığını sağlamaktır.

Bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimiz ve değerlerimiz bundan sonraki çalışmalarımız için bize yol gösterecektir. Çalışma arkadaşlarımızın bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra devam ettireceğimize olan inancımız sonsuzdur.

Vizyonumuz: 

  • Mükemmel operasyon kalitesi hedefimizle Türkiye özel güvenlik sektöründe en yenilikçi, sistematik müşteri odaklı güvenlik firması olmak
  • Yaptığımız başarılı çalışmalar ile ülke genelinde her biri kendi sektöründe lider kuruluşlar tarafından tercih edilen, güvenilir bir güvenlik firması haline gelmek.
  • Herhangi bir sektör ayrımı olmaksızın, ihtiyaç duyan işletmelere özel güvenlik hizmeti ve güvenlik danışmanlığı hizmeti sunarak; Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet göstererek, sektörün lider şirketlerden biri olarak yolumuza devam etmektir.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, fark yaratmak. Sunduğumuz her çözümde müşterilerimizin hayatının bir parçası olmak
  • Aramızda güvene dayalı güçlü bir bağ oluşturmak.

Misyonumuz:

ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN HER ALANINDA PROFESYONEL DÜŞÜNCEYİ TAM OLARAK UYGULAMAKTIR..

profesyonel site güvenliği

Konut Güvenliği

Toplu yaşam alanlarınızdaki olası tüm güvenlik zaafiyetlerini risk analizi ile en aza indiriyor, elektronik ve fiziksel güvenlik unsurları ile sürdürülebilir bir güvenlik inşa ediyoruz.
Şirketler için çözümler

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

AVM, Hastane, Okul, Plaza ve Fabrika gibi alanlar için kurumsal güvenlik planlamaları sunuyoruz.

Değerlerimiz;

Kurum kültürümüz, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren uzman çalışanlar ve profesyoneller yetiştirmek üzerine kuruludur.

İş ortağının evi, işi ya da değerli eşyaları ona emanet edilebilir. Dürüstlük ilkesi ayrıca, görüşlerini belirtmeyi, uygunsuz durumları bildirmeyi ve bilgi saklamamayı da içerir.

Profesyonellik, görmeyi, duymayı ve değerlendirmeyi gerektirir.  İş ortaklarının iş yerlerinde bulunabilecek riskleri ya da olayları öngörebilecek dikkat ve farkındalığa sahiptir.

İhtiyaç duyulduğunda, işiyle doğrudan ilgili olmasa da yardımcı olur. Yaşamı daha huzurlu hale getirmek için müdahale gerektiren bir durum olduğunda muhakkak yardım edecektir

Kalite İlkemiz;

Yüksek çalışma standartları, hizmet kalitesi, eğitimli personeli, sektörel hizmet planları, ileri teknolojiye sahip teçhizat ve ekipman seçimi ile sektörün öncü firmaları arasında yer alarak müşteri memnuniyetini ilke edinmektir.

Hizmetlerimiz

İnsan Kaynağı

Tesislerinizdeki tüm fiziki güvenlik ekibinin eğitim ve gelişimini üstlenerek kalifiye personelin yönetim sürecini sağlamaktayız.

Güvenlik Sistemleri

Elektronik ve mekanik tüm güvenlik sistemlerin satın almasından, işletilme ve teknik desteğine kadar tüm süreçleri sizler için sağlamaktayız.

Risk Yönetimi

Risk analizinizi yapıyor ve yangın, deprem vb. afetler ile kargaşa ve diğer olağanüstü durumların senaryolarını önceden çalışarak bunlara uygun önlemler alıyoruz.

Güvenlik Yönetimi

Güvenliğin fiziki, ve elektronik tüm enstrümanlarını sağladıktan sonra Hukuk, Muhasebe ve Eğitim departmanlarımız ile operasyonunu gerçekleştiriyoruz.

W FMS Güvenlik ile tanışmak için bizimle iletişime geçin.